Wspomnijmy razem śp. Marię Brożek – wieloletnią Prezes Izby Gospodarczej Dorzecza Raby

Opublikowano:

Izba Gospodarcza Dorzecza Raby, Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce, Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobczycach oraz Rodzina serdecznie zapraszają na Wspomnienie o śp. Marii Brożek – kobiecie z wielką charyzmą, przedsiębiorczej, łączącej wiele profesji w swoim ręku, ogromnie zaangażowanej w życie społeczne.

Była liderem lokalnym i animatorem życia kulturalnego, motorem napędowym dla wielu inicjatyw. Zawsze pełna energii i humoru, roztaczała wokół siebie aurę ciepła i serdeczności.

Miała dar zjednywania sobie ludzi. Była niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie przedsiębiorczości. Dla wielu kobiet była wzorem do naśladowania, jako kobieta łącząca udane życie rodzinne z pracą zawodową i społeczną. Zasłużenie jako pierwsza  zdobyła tytuł Kobiety Dobczyc. Została uhonorowana także wieloma odznaczeniami, w tym Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski.

Spotkajmy się 12 maja 2018 r. o godzinie 17:00 w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, by wspólnie wspomnieć Marię Brożek.

Podczas uroczystości wręczone zostanie wyróżnienie – Zasłużony dla Ziemi Dobczyckiej, przyznane przez Radę Miejską w Dobczycach w 2017 roku.

wspomnienie_Maria Brożek (2)